Nazwa Szkoły

Nauczyciele rok szkolny 2021/2022

  1. Danuta Minas – pedagog szkolny, nauczyciel podstaw pedagogiki i psychologii – d.minas@liceum.radzionkow.pl; dyrektor@liceum.radzionkow.pl
  2. Sabina Andruszyn – biologia, chemia – s.andruszyn@liceum.radzionkow.pl
  3. Filip Bilyi – filozofia – f.bilyi@liceum.radzionkow.pl
  4. Dariusz Dróżdż – informatyka – d.drozdz@liceum.radzionkow.pl
  5. Barbara Dziembała – bibliotekarka, doradztwo zawodowe – b.dziembala@liceum.radzionkow.pl
  6. Marian Gołąbowski – informatyka – m.golabowski@liceum.radzionkow.pl
  7. Zbigniew Gut – matematyka – z.gut@liceum.radzionkow.pl
  8. Karina Kalus – j. angielski – k.kalus@liceum.radzionkow.pl
  9. Aleksandra Kozłowska – j. angielski – a.kozlowska@liceum.radzionkow.pl
  10. Iwona Kobek – wychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający – i.kobek@liceum.radzionkow.pl
  11. dr Magdalena Maślak – biologia – m.maslak@liceum.radzionkow.pl
  12. Katarzyna Markusik – wos – k.markusik@liceum.radzionkow.pl
  13. ks. Marcin Maszczyk – religia – m.maszczyk@liceum.radzionkow.pl
  14. Anna Mikutra – j. polski, filozofia, wok – a.mikutra@liceum.radzionkow.pl
  15. Marek Minas – historia, historia i społeczeństwo, wos, edukacja dla bezpieczeństwa – m.minas@liceum.radzionkow.pl
  16. Celina Napieraj – matematyka – c.napieraj@liceum.radzionkow.pl
  17. Łukasz Nawrat – fizyka – l.nawrat@liceum.radzionkow.pl
  18. Aleksandra Piasecka – surdopedagog – a.piasecka@liceum.radzionkow.pl
  19. Magdalena Pietrzyk – psycholog szkolny – m.pietrzyk@liceum.radzionkow.pl
  20. Izabela Pischka – j. niemiecki – i.pischka@liceum.radzionkow.pl
  21. Barbara Rosiek – biologia – b.rosiek@liceum.radzionkow.pl
  22. Magdalena Stopik – j. polski, edukacja literacko-filmowa – m.stopik@liceum.radzionkow.pl
  23. Wiesława Sczendzina – muzyka – w.szczendzina@liceum.radzionkow.pl
  24. Aleksandra Więzik – wychowanie fizyczne, podstawy przedsiębiorczości – a.wiezik@liceum.radzionkow.pl
  25. Agnieszka Żurek – j. angielski, j. hiszpański – a.zurek@liceum.radzionkow.plbiologia, chemia
  26. Jan Zamora – geografia  – j.zamora@liceum.radzionkow.pl
  27. Sylwia Szczecińska – Janik – j. hiszpański – s.sczecinskajanik@liceum.radzionkow.pl
  28. Tomasz Tomaszewski – wos, historia i społeczeństwo t.tomaszewski@liceum.radzionkow.pl